Насос Hayward Max-Flo SP1816HW221 - 15,6 м³/год
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення та обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Краща ціна
Країна виробникКитай Торгова маркаHayward
Характеристики
Країна виробник:
Китай
Торгова марка:
Hayward
Технічні характеристики насоса для басейну
Швидкість обертання:
2900  r.p.m.
Тип басейну:
Приватний
Тип обладнання:
Насоси для фільтрації
Об'єм басейну, що обслуговується (max):
64  м³
Підходить для солоної води:
Ні
Префільтр:
Так
Продуктивність:
15.6  м³/год
Потужність:
1.14 кВт
Діаметр підключення:
1½" / 38  мм
Ступінь захисту:
IP55
Матеріали
Матеріал корпуса:
Поліпропілен зі скловолокном
Температура і тиск
Максимальний тиск:
2  бар
Максимальна температура:
35  ⁰С
Вага
Вага нетто:
15  кг
Розмір без упаковки
Довжина:
438.9  мм
Ширина:
218  мм
Висота:
286.4  мм
Гарантія
Гарантія:
12 місяців
Знайти схожі
Опис
Особливості моделі насоса SP1811HW161:
  • Сальник виготовлений з корозійностійкої нержавіючої сталі AISI-304
  • Рекомендована температура води (max) – до 35 °С
  • Характеристики двигуна – Class F, IP55, 50 Hz (220 В / 5,4 А) / із захистом від перегріву
  • Тиск (max) – до 2 бар
  • Споживана потужність – 890 Вт
  • Діаметр підключення – 1½"
Комплектуючі
В наявності
Кошик префільтра сірого кольору до насосів для басейну Hayward MaxFlo. Матеріал: пластик ABS. Діаметр: 103 мм.
В наявності
Запасна кришка префільтра до циркуляційних насосів для басейну Hayward (Max-Flo / Powerline). Діаметр: 160 мм.
Накидна гайка (комплект) Ø50mm, що використовується в насосах та системах дезінфекції води для плавальних басейнів Hayward (насоси серії TriStar, Max-Flo, хлоратори PowerSalt).