Про нас


Ми – компанія «Уотер Март». Більше 10 років ми проектуємо та будуємо басейни. У нашому інтернет-магазині можна придбати обладнання та аксесуари для обслуговування будь-якого типу басейну (включно з джакузі). Асортимент представленої продукції постійно розширюється і зараз налічує близько 5 тис. товарів.

З 2004 року ми побудували понад 100 басейнів . Ми любимо свою роботу і робимо її на совість, тому наші клієнти кажуть нам «Дякую!».
«Я стикаюся з вибором компанії, яка будує басейни, вже не вперше. Зателефонувавши до компанії «Уотер Март» та поспілкувавшись з менеджером, я зрозуміла, що подальші пошуки не мають сенсу, адже саме тут мені докладно розповіли про те, як відбуватиметься процес. Незабаром, для мене була підготовлена пропозиція щодо проведення оздоблювальних робіт та встановлення обладнання. Дуже сподобалося, що мої побажання були враховані та відображені у реченні. Не забарився і результат: роботи були виконані якісно і своєчасно, і, що не менш важливо – кошторис був дотриманий.

Хочу висловити подяку співробітникам компанії «Уотер Март», адже результат їхньої роботи щодня радує око!»

Катерина (власниця приватного басейну, с. Гореничі)


Наші постійні клієнти: