Насос Hayward SP2515XE221 EP 150 - 21,9 м³/год
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення та обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Краща ціна
Країна виробникФранція Торгова маркаHayward
Характеристики
Країна виробник:
Франція
Торгова марка:
Hayward
Технічні характеристики насоса для басейну
Швидкість обертання:
2850  r.p.m.
Тип басейну:
Приватний
Тип обладнання:
Насоси для фільтрації
Об'єм басейну, що обслуговується (max):
88  м³
Підходить для солоної води:
Так
Префільтр:
Ні
Продуктивність:
21.9  м³/год
Потужність:
1.6 кВт
Діаметр підключення:
63  мм
Різьбове приєднання:
2 "
Ступінь захисту:
IP55
Матеріали
Матеріал корпуса:
Термопластик, скловолокно
Температура і тиск
Максимальна температура:
50  ⁰С
Вага
Вага нетто:
16.5  кг
Розмір без упаковки
Довжина:
550  мм
Ширина:
271  мм
Висота:
210  мм
Гарантія
Гарантія:
12 місяців
Знайти схожі
Опис
Короткі характеристики та особливості Hayward SP2515XE221 EP 150:
  • Потужність: 1,6 кВт
  • Корисна потужність: 1,5 к. с.
  • Діаметр патрубків, що підводить і відводить: 2" (63 мм)
  • Рівень шуму: 65,6 дБ
  • Напруга: 220 В