+380 67 704 54 54

Щітка пилососна для дна з боковим ворсом AstralPool 69664

Щітка для басейну AstralPool 69664
Щітка пилососна для дна з боковим ворсом AstralPool 69664
‍1 483‍ грн

Прибиральна щітка до ваккумних пилососів для очищення плавальних басейнів AstralPool 69664, серія: Basic Line / Blue Line. Має спеціальний затиск типу «кліпса» (Clip System) для швидкого та надійного з'єднання зі стандартними телескопічними штангами. Сумісна зі шлангами діаметром 32 / 38 мм. Підходить для будь-яких типів облицювальних покриттів басейнів. Ширина: 375 мм.

Країна виробникІспанія Торгова маркаAstralPool
Доставка
Варіанти оплати
Наші переваги
  • — Гарантія
  • — Сповіщення по SMS
  • — Повернення та обмін
  • — Різні способи оплати
  • — Краща ціна
Характеристики
Країна виробник
Іспанія
Торгова марка
AstralPool
Різновид
Щітка для пилососу
Призначення
Для дна
Тип ворсу
Нейлон
Ширина щітки
37.5  см
Форма щітки
Пряма
Матеріали
Матеріал корпуса
ABS-пластик
Вага
Вага нетто
1  кг
Розмір без упаковки
Довжина
265  мм
Ширина
375  мм
Висота
95  мм
Гарантія
Гарантія
6 місяців
Опис

Вакуумна щітка AstralPool 69664 (серія Basic Line / Blue Line) - овальна щітка для ручного пилососа, розроблена для ефективного очищення дна плавальних басейнів від осаду, інших типів забруднень і дрібного сміття.

Основні характеристики та конструкція

  • Форма корпусу – овальна, з вбудованими боковими ворсинками та знімними нижніми елементами щітки для одночасного очищення та всмоктування забруднень.
  • Матеріал корпусу – високоміцний ABS-пластик, стійкий до ультрафіолету та дії хімії для басейнів.
  • Вбудована вага – всередині корпусу розміщені спеціальні сталеві елементи із захисним антикорозійним покриттям. Вони не дозволяють щітці спливати, забезпечуючи щільне притискання до облицювання дна під час прибирання.
  • Тип кріплення до штанги – зручний затиск типу «кліпса» (Clip System) для швидкого та надійного з'єднання зі стандартними телескопічними штангами.
  • Підключення шланга – поворотний роз'єм на 360°, який запобігає перекручуванню вакуумного шланга у воді. Сумісний зі шлангами діаметрів 32 мм та 38 мм.

Головні переваги

  • Універсальність – щітка підходить для будь-яких типів покриттів басейнів (плівка / лайнер, мозаїка, композит, бетон, поліестер).
  • Маневреність – овальна форма і основа шланга, що обертається, дозволяють легко очищати важкодоступні місця, вигини і кути басейну.
  • Регулятори потоку – модель оснащена вбудованими регуляторами, які оптимізують всмоктувальну здатність та не дозволяють насадці надто притискатися до гідроізоляції при потужній роботі насоса.
Матеріали для завантаження

Технічні дані AstralPool 69664 (technical-satralpool-69664-fan-shaped-vacuum-head-brush-watermart.ua.pdf, 433 Kb) [Завантажити]

Відгуки

Не знайдено дописів

ЗАЛИШИТИ ВIДГУК ПРО ТОВАР

Поділіться думкою з іншими покупцями

Написати відгук

Акумуляторний пилосос Pool Blaster Catfish Li – 10 320 грн

Латунні різьбові фітинги в наявності