Гідроізоляція ставка

Гідроізоляція ставка: функції та види

Ставок здатний оживити будь-яку ділянку і позитивно вплинути на її мікроклімат, надати їй краси та оригінальності.

Головне завдання гідроізоляції – утримувати воду – є необхідною умовою для справного функціонування водойми.

При виборі найбільш відповідного виду матеріалу для цих цілей слід брати до уваги такі фактори:

  • Об'єм ставка
  • Зовнішній вигляд водоймища
  • Ландшафт ділянки

Гідроізоляція - необхідний елемент ставка

Гнучка та жорстка гідроізоляція для ставка

Гідроізоляція буває гнучкою або твердою. Жорстка гідроізоляція – досить дорога, але при цьому більш довговічна. Хоча, завдяки сучасним технологіям, розробкам та матеріалам, гнучка гідроізоляція не на багато поступається їй за якістю та терміном служби.

Гнучка гідроізоляція здійснюється за допомогою:
  • Бутилкаучукова плівка (вона ж – EPDM- мембрана), яка відрізняється довговічністю (може служити близько 50 років). Міцна, стійка до різких перепадів температур, вона підходить для монтажу будь-якої пори року. Відрізняється високою еластичністю, наприклад, мембрана Firestone EPDM Giscolene. При її монтажі рекомендується використовувати праймер для ґрунтування швів.
  • Плівки з ПВХ, що підходить для водойм абсолютно будь-якого розміру і форми. Така плівка є найбільш економічним варіантом і чудово підходить для кам'янистого рельєфу. Вона витримує температуру до -35 °С, не утворюючи тріщин, як, наприклад, ставкова ПВХ плівка Elbtal Plastics.
  • Рідкій гуми, яка дозволяє утворити цільну та безшовну мембрану.
  • Геотекстилю, такого як Elbtal Plastics 250. Він ефективно перешкоджає накопиченню мулу та піску, відрізняється екологічністю та безпекою для живих організмів, а також характеризується стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Геотекстиль укладають на дно вже виритого та утрамбованого котловану, а поверх нього – ПВХ, бутилкаучукову плівку або рідку гуму. Полотно рекомендується розрізати на смуги, а потім распол ожити їх один на одного внахлест на 30-60 см. Укладання краще починати від центру, а для створення берегової лінії водойми - залишити припуск 60 см. Ще одна характерна риса геотекстилю - легкий монтаж завдяки його невеликій вазі.
Жорстка гідроізоляція виконується за допомогою:
  • Використання вже готової пластикової ставка чаші довільної форми.
  • Створення основи для ставка з бетону, яка відрізняється надійністю та довговічністю.
  • Глини , яку укладають у кілька шарів (не менше 30 см кожен).

Купити засоби для гідроізоляції водойми можна у нашому інтернет-магазині watermart.ua. Доставка товарів здійснюється на всій території країни.

Фільтри товарів
Торгова марка