Циркуляційний насос 5 м³/год до навісних фільтрувальних установок для басейнів торгової марки MTH. Запчастина сумісна з фільтрами навісного типу серії IS-6. Матеріали: ABS-пластик / алюміній. Живлення: 220 В.
Змінне ущільнювальне кільце 6-ходового вентиля управління Vari-Flo до фільтрів для плавальних басейнів Hayward.
6-ходовий керуючий вентиль з підключенням 1½". Використовується у фільтрах для басейну Kripsol, серія: Granada GT406-GT606; Sevilla ST406-ST606.
Шланг з'єднувальний Запасний шланг (у зборі) для з'єднання фільтрувальної установки з 4-ходовим клапаном керування Emaux FSP650-4W до циркуляційного насосу для басейнів.у комплекті з гайками для підключення фільтра Emaux FSP650-4W з 4-ходовим клапаном до насоса для басейнів.
Запасний колектор до фільтрувальних ємностей для плавальних басейнів торгової марки Emaux, серія: MFV35.
Запасна деталь (ручка) 6-ходового керуючого вентиля 1½" до фільтрів для басейнів торгової марки Hayward, модель: SP0714TE Vari-Flo.
Манометр 2" (подвійна панель) до фільтрів для плавальних басейнів торгової марки Emaux, модель: NL1400/NL1600.
Колектор у зборі фільтра для плавальних басейнів виробництва Emaux, серія NL1200.
Верхня прозора кришка до фільтрів для басейнів Emaux SMG500/650/750/900. Запчастина сумісна також з фільтрами для ставків серії KOK 65-90.
Кріплення для 1,5-дюймової ручки 4-ходового клапана управління Emaux MPV16 (використовується у фільтрах для басейну серії FSU).
Запасна внутрішня система фільтрації фільтра для плавальних басейнів виробництва Emaux, серія NL1600.
Оглядове вікно 6-ходового клапана управління Kripsol VK6 до фільтрів для плавальних басейнів торгової марки Kripsol.
6-ходовий вентиль Kripsol VK6T 41.B / V6T 41.B з верхнім підключенням 1½" до фільтрів для басейнів серії Balear BT400-BT640.
Змінний колектор до фільтрів для плавальних басейнів виробництва Emaux, серія T600B.
Гайка верхньої кришки пісочних фільтрів для обслуговування плавальних басейнів Hayward серії PRO-SERIES, HB SIDE.
Шланг для підключення фільтрувальної установки для басейну Hayward до циркуляційного насосу. Підходить до моделей фільтрів Pro Series S144T. Підключення: 1½".
Модель гліцеринового манометра D63/¼" до фільтрів для басейнів для вимірювання тиску в умовах підвищеної вібрації. Тиск: 16 бар.
Змінний шланг для з'єднання установки фільтрації води Emaux FSB450-6W та циркуляційного насоса для плавальних басейнів.
Пластиковий шланг з гайками, що використовується при підключенні фільтрувальної установки для басейну Emaux FSF650 до циркуляційного насоса.
Внутрішня частина системи фільтрації до фільтрів для обслуговування басейнів виробництва Emaux, модель NL2300.
Не знайдено елементів що відповідають критеріям пошуку